KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16141040
nr 1614 1040
Oidentifierad konstnär. Holland, marin. Ej signerad. Olja på duk, 66x76 cm, yttermått inklusive ram: 90x99 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:17:00
1.500 kr